Uitleg review

Een goede review bestaat uit uw score op basis van de zeven waarderingen.

Daarnaast is het waardevol om bij het veld 'Commentaar' uit te leggen hoe u tot uw score bent gekomen. Op deze manier is uw waardering ook voor andere bezoekers interessanter, en zal daardoor meer gelezen worden.

 ( minimaal 100 woorden.)

 

Evenementenagenda

Agenda is leeg
Home
Vaartland auto's  Populair PDF Afdrukken E-mail
Zuid-Holland Gouda
Favored by 0 users (Register to add this entry to your favorites)
Bezoekers waardering
1.5
van 5
1 Bezoekers beoordeling
Autobedrijf contactgegevens
Adres: 't Vaartland 7
Postcode: 2821 LH
Vestigingsplaats: Stolwijk
Gemeente: Stolwijk
Provincie: Zuid-Holland
Website: http://www.vaartland.nl/occasiondealer/autobedrijf-gouda.html
Merken: Peugeot

Welk autobedrijf is Uw autobedrijf in Gouda? Wij van Vaartland Auto’s Stolwijk willen graag kunnen zeggen dat wij Uw autobedrijf zijn in de regio Gouda. Vaartland Auto’s staat voor de het grootste aanbod en de scherpste prijzen, niet alleen in de regio Gouda maar in heel Nederland.

Vaartland Auto’s is het grootste autobedrijf in de regio Gouda zonder het persoonlijke karakter te hebben verloren van een dorpsgarage. Naast Vaartland Auto’s Stolwijk zit onze garage, Vaartland BCS. Vaartland BCS beschikt over een zeer moderne garage die voldoet aan alle eisen van deze tijd en beschikt over maar liefst 12 bruggen. Vaartland Auto’s is met een voorraad van ruim 850 occasions met afstand het grootste autobedrijf van Gouda.

U bent er van verzekerd zowel bij aankoop als bij onderhoud dat alles volgens de strengste BOVAG normen gebeurd. Overtuig u zelf en breng eens een bezoek aan Vaartland Auto’s Stolwijk. U vindt ons langs de N207 naar Bergambacht op industrieterrein ’t Vaartland in Stolwijk. De koffie staat voor u klaar.

 


Peugeot 206 cc uit 2002

Bezoekers beoordeling

Gemiddelde waardering van: 1 bezoeker(s)

Totale waardering (gemiddeld):
1.5
Klantvriendelijkheid
1.0
Uitstraling bedrijf
2.0
Bereikbaarheid
3.0
Wegbrengservice/leenauto
1.0
Produktkennis
1.0
Prijs/kwaliteitverhouding
2.0
Nakomen van afspraken
1.0
 

Om een beoordeling te schrijven moet u zich registreren of inloggen.



33 van 40 bezoekers vond deze beoordeling hulpvol

Zeer slecht, dinsdag 17 maart 2009

Geschreven door Tatiana1987

Totale waardering (gemiddeld):
1.5
Klantvriendelijkheid
1.0
Uitstraling bedrijf
2.0
Bereikbaarheid
3.0
Wegbrengservice/leenauto
1.0
Produktkennis
1.0
Prijs/kwaliteitverhouding
2.0
Nakomen van afspraken
1.0
In augustus 2008 ben ik bij Vaartland in Stolwijk langsgeweest om te kijken naar een Peugeot 206cc. Ik vond het een leuke auto maar er waren wel wat puntjes die nog gedaan moesten worden zoals banden vervangen (er zaten scheurtjes in en bijna geen profiel), raamrubber zat dubbel bij het raam, nieuwe accu, distributieriem vervangen en de uitlaat zag er ook niet goed uit. Dus dit alles had ik afgesproken met de verkoper om te laten maken. (Wouter Robben)
Hij zei voor 1000 euro extra krijg je dan een grote beurt, apk, en de dingen die we hebben afgesproken. Hij schreef deze punten op in de koopovereenkomst maar alleen distributieriem en alleen banden dus NIET het woord VERVANGEN erachter. Hiermee kreeg ik een hele hoop gezeik, ik wilde de auto gaan ophalen op de afgesproken dag (3 weken nadat ik voor het eerst was langsgeweest), ze belden me op NET voordat ik naar ze toe kwam om de auto te halen en zeiden dat ze de reservesleutel niet hadden dus dat ik de auto niet kon ophalen, maar ik had mijn eigen auto net verkocht en had hem toch echt nodig dus ik ging hem toch ophalen. Toen bleek dat er alleen 2 voorbanden vervangen waren, ruitenwissers en accu. Terwijl ik ook had betaald voor de overige dingen. Ze ontkenden dat dit was afgesproken want dit stond niet op de koopovereenkomst. Na een hoop gezeik en een paar keer heen en weer rijden (van Hoeksche Waard naar Stolwijk) is eindelijk BIJNA alles gebeurd. De distributieriem wilden ze maar niet vervangen. Toen heb ik een klacht bij BOVAG ingediend en toen belde de manager mij ineens op dat ik langs kon komen voor de riem. Ondertussen had ik nog meer klachten gehad met mijn auto (achterbak rammelen, display verlichting stuk, deur klemmen, auto lekken als het regent, auto die plotseling uitvalt) Hier ben ik ook nog een paar keer voor terug geweest binnen mijn bovag garantie van 6mnd. Uiteindelijk is het rammelen en klemmen gemaakt dmv inspuiten met iets en schoonmaken, waardoor de klachten nu weer terugkomen. (Dit was "gemaakt" door Arie "Bovag" monteur)
Toen ik mijn auto voor het laatst weer had opgehaald zag ik diezelfde middag een scheur in mijn auto + 3 stukjes lak die weg waren ook aan dezelfde kant. De garage ontkent het al voordat ze het gezien hebben. Ik stuur fotos op en de monteur (Arie "Bovag" monteur) zegt dat het komt door plamuur en dat het oude schade is. Dus ik ging naar mijn schadegarage in de buurt en die zeiden dat de auto een heel erg ongeluk heeft gehad en dat ze die zijkant helemaal vol gegooid hebben met plamuur waardoor er door drempels of iets dergelijks een scheur in is gekomen, ik vroeg me al af hoe de monteur wist dat dit door het plamuur kwam, waarschijnlijk omdat hij het daarmee heeft volgegooid! Ik raad iedereen aan om absoluut geen auto daar te kopen, ze zijn bij bovag aangesloten maar verdienen dit niet! Ik heb 6 maanden lang gezeur gehad met mijn auto elke dag weer opnieuw! En nu pas kan ik er eindelijk van genieten. Totaal geen service daar, je mag alles maar zelf uitzoeken.
Ook vraag ik al sinds augustus 2008 om het onderhoudsboekje die bij mijn auto hoort, iedere keer kwamen ze met smoesjes en laatst kreeg ik te horen dat die INEENS niet bestaan heeft. (waarschijnlijk zeggen ze dit omdat er dingen instaan die ik absoluut niet wil zien)
Is deze beoordeling hulpvol? yes     no


 

Aanbod automarkt

Inloggen






Wachtwoord vergeten?
Nog geen account? Maak er één aan!

Autonieuws